Tıp Merkezimiz

Bursa ve Bölgesinde ilk Üroloji tıp merkezi olarak hizmete başlayan ve şuanda da cerrahi altyapısı bulunan binamızda hizmet vermekteyiz.

 ÖZEL ÜROTAŞ HAYAT TIP MERKEZİMİZDE;

  • Taş Tedavisi (Böbrek-Üreter-Mesane Taşları),
  • Prostat Ve Üriner Sistem Hastalıkları Tedavileri,
  • Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Sertleşme Sorunu, Penis Eğriliği, Genital Siğiller, Erken Boşalma) Tedavileri,
  • Libido Tedavisi,
  • İdrar Kaçırma (İnkontinans) Tedavileri Gibi Pek Çok Alanda,

Gelişmiş Teknolojik Cihazlarımız Ve Tecrübeli Hekim Kadromuzla Siz Hastalarımız İçin En İyi, En Hızlı Ve En Modern Sağlık Hizmetleri Sunulmaktadır.

ÖZEL ÜROTAŞ HAYAT TIP MERKEZİ’NDE üroloji tıp alanına ait olan her türlü hastalığın teşhisi ve tedavisi Uzman Ürologlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılacak olan muayenenin ardından tedavi sürecine geçilmekte ve eğer gerekliyse cerrahi girişimlerde de bulunulmaktadır.

MİSYONUMUZ
Sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan, uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalitstandartlarında sağlık hizmeti vermekteyiz.

VİZYONUMUZ
Tıbbın birçok alanında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak; sağlık hizmetlerinde en geniş kitleye ulaşıp, hasta memnuniyetini ve beklentilerini doğru teşhis ve tedavi ile en üst düzeyde tutarak halk sağlığına katkı sağlayan saygın ve örnek bir sağlık kuruluşu olmaktır.